Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod »O nás

Náš obchod zahájil svůj prodej v červenci letošního roku (2012) a snažíme se, aby si u nás našlo co nejvíce zákazníků svůj sortiment, proto jej neustále rozšiřujeme a doplňujeme. Naši prodejnu najdete v jihočeské Bechyni, na ulici Libušina č. 176, naproti obchodnímu domu Rubín.

Hlavním sortimentem jsou nejen kvalitní lahvová vína od mnoha moravských a zahraničních vinařů, ale i vína sudová. Pomůžeme vám vybrat z nabídky vín. Rovněž nabízíme i široký sortiment doplňků, bez kterých se žádný milovník dobrého vína jistě neobejde. Příznivé ceny a příjemný personál, to jsou hlavní důvody, proč by náš obchod s vínem a galerie neměl ujít Vaší pozornosti.

Galerie Galvína v Bechyni nabízí široký sortiment umělecké a užitkové keramiky, grafiky i obrazů. V galerii můžete shlédnout a koupit umělecká díla akad.s ochaře Miroslava Olivy, akad. malíře Petra Štojdla, Aleny Kissové, Otakara Nováka, Luďka Fábery, Lenky Feldsteinové, Petra Kabáta, Zdeňka Bartáka a grafické práce studentů SUPŠ. Cílem je nabídnout nejen lázeňským hostům a návštěvníkům Bechyně kvalitní bechyňskou keramiku a další umělecká díla.
Velmi citlivě rekonstruovaný prostor domku v Křižíkově vilové čtvrti je možné využít i pro autorské výstavy.

Plánované akce a Novinky

26.8.2018

Keramika – Akvarely – Objekty v Galvíně

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na výstavu keramiky...

29.5.2018

Irena Nováková- obrazy, Karel Frantel- keramika

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat v sobotu 2. června...

27.3.2018

KERAMONO POHODA 2018

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na...

16.1.2018

“Každý rok ve stejnou dobu”

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na novou výstavu...

12.11.2017