fbpx
Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod »O nás

Náš obchod zahájil svůj prodej v červenci letošního roku (2012) a snažíme se, aby si u nás našlo co nejvíce zákazníků svůj sortiment, proto jej neustále rozšiřujeme a doplňujeme. Naši prodejnu najdete v jihočeské Bechyni, na ulici Libušina č. 176, naproti obchodnímu domu Rubín.

Hlavním sortimentem jsou nejen kvalitní lahvová vína od mnoha moravských a zahraničních vinařů, ale i vína sudová. Pomůžeme vám vybrat z nabídky vín. Rovněž nabízíme i široký sortiment doplňků, bez kterých se žádný milovník dobrého vína jistě neobejde. Příznivé ceny a příjemný personál, to jsou hlavní důvody, proč by náš obchod s vínem a galerie neměl ujít Vaší pozornosti.

Galerie Galvína v Bechyni nabízí široký sortiment umělecké a užitkové keramiky, grafiky i obrazů. V galerii můžete shlédnout a koupit umělecká díla akad.s ochaře Miroslava Olivy, akad. malíře Petra Štojdla, Aleny Kissové, Otakara Nováka, Luďka Fábery, Lenky Feldsteinové, Petra Kabáta, Zdeňka Bartáka a grafické práce studentů SUPŠ. Cílem je nabídnout nejen lázeňským hostům a návštěvníkům Bechyně kvalitní bechyňskou keramiku a další umělecká díla.
Velmi citlivě rekonstruovaný prostor domku v Křižíkově vilové čtvrti je možné využít i pro autorské výstavy.

Plánované akce a Novinky

13.3.2020

Provoz Galvíny během epidemie koronaviru

Milí přátelé dobrého vína, rádi bychom vás v...

24.2.2020

Výstava absolventů.

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na výstavu absolventů...

12.1.2020

Vlasta Sušerová – OBRAZY nejen z cest!

Ahoj kamarádi a přátele, dovolujeme si Vás pozvat na...

18.11.2019

9+ 2019

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na vánoční prodejní...

4.10.2019

Keramono ,,Prostřeno”

Ahoj kamarádi a přátelé, dovoluji si Vás pozvat na...